Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

 • Inne produkty
kwietnik prostokątny wąski
kwietnik prostokątny wąski

kwietnik VII prostokątny wąski

Kod produktu: OG044
 • Cena (PLN/
  szt
  )
  3800.00
  Brutto:4674.00PLN
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Kwietnik prostokątny - doskonały na parapet

 

Sprzedawany przez nas kwietnik prostokątny wąski to oryginalna galanteria, wykonana z wysokiej jakości kamienia naturalnego.

Produkt ten jest odporny na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych, dlatego może być stosowany na zewnątrz.

Sprawdź także obramowania okienne z piaskowca, które są dostępne w ofercie naszej firmy

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.
Masz pytanie? Zapytaj o produkt
Wszelkie prawa zastrzeżone