Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

 • Inne produkty
kula granitowa
kula granitowa

Polecamy także:

Kula ze zdobieniami + wiercenie

Kod produktu: OG015
 • Cena (PLN/
  szt
  )
  4800.00
  Brutto:5904.00PLN
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Kula granitowa ze zdobieniami - doskonała dekoracja ogrodowa

 

Oferowana przez nas kula granitowa to wysokiej jakości produkt, który doskonale sprawdza się jako oryginalna dekoracja do ogrodu.

Odporna na działanie czynników zewnętrznych, wyróżniająca się ciekawą strukturą. Aranżacje ogrodowe z jej użyciem wyglądają bardzo stylowo.

Sprawdź także siedziska granitowe dostępne w ofercie naszej firmy.

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.
Masz pytanie? Zapytaj o produkt
Wszelkie prawa zastrzeżone