Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

 • Inne produkty
Otoczak zielony
Otoczak zielony

Polecamy także:

Otoczak zielony

Kod produktu: OT007-ZIEL
 • Cena (PLN/
  t
  )
  886.00
  Brutto:1089.78PLN
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Ciemnozielony kamień - otoczak dekoracyjny do ogrodu

 

Otoczaki są to kamienie o mniej lub bardziej zaokrąglonym kształcie, przybliżonym do kulistego lub owalne. Otoczak zielony powstał na skutek obtaczania. Kształt kulisty jest bardzo trudny do uzyskania, ponieważ jest możliwy do osiągnięcia w przypadku, gdy okruchy mają jednakową odporność na ścieranie we wszystkich miejscach i wszystkich kierunkach. Otoczaki występują w różnorodnej kolorystyce, najczęściej można je spotkać w łożyskach potoków górskich. Sprzedawany przez nas ciemnozielony kamień sprawdzi się doskonale jako element dekoracyjny ogrodu.

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

 

Polecamy sprawdzić również kamień murowy bloczkowy dostępny w ofercie naszej firmy.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Otoczak zielony - Cechy
Sposób pakowaniatowar zabezpieczony i spakowany do transportu w opakowaniach typu: paleto-kosz, Big-bag, paleta, worki 20kg
Technologia obróbkiotaczany
Zastosowaniedekoracje alejek, rabatek; ozdoby kominków i ścian; oczka wodne; wypełnienie gabionów; dowolne kompozycje w ogrodzie
Kolorzielony
Wydajność z 1 tonyok. 18 - 20 m²
Masz pytanie? Zapytaj o produkt
Wszelkie prawa zastrzeżone