Kontakt
Nowości
  • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

  • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

  • Inne produkty
Grill z piaskowca czerwony
Grill z piaskowca czerwony

Polecamy także:

Grill z piaskowca czerwonego

Kod produktu: OG006

Opis produktu

Grill z piaskowca czerwony - oryginalny i funkcjonalny

 

Uwielbiasz grillowanie w ogródku? Grill z piaskowca naszej produkcji to bardzo funkcjonalny produkt, który wygląda ponadto niezwykle oryginalnie. Dzięki niemu przygotujesz pyszne potrawy i urozmaicisz ogród. Grill z kamienia czerwony jest bowiem doskonałym elementem dekoracyjnym, który wpasuje się w styl każdego ogrodu. 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

Polecamy sprawdzić także siedziska granitowe, które są dostępne w naszej ofercie.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.
Zapytaj o cenę
Wszelkie prawa zastrzeżone