Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

 • Inne produkty

Kamień murowy z granitu surowo-łupany drobnoziarnisty jasno szary 20/20/40

Kod produktu: GM001-SL-DR-JS-20
 • Cena (PLN/
  t
  )
  280.00
  Brutto:344.40PLN
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Kamień murowy z granitu zwany także formakiem ma szerokie zastosowanie w budownictwie. Doskonale nadaje się na mury oporowe wzmacniające skarpy, ogrodzenia, cokoliki budynków, podmurówki domków jednorodzinnych oraz do tworzenia nowoczesnej aranżacji ogrodów. Kamień murowy nadaje otoczeniu elegancji, ponadto jest wysoce odporny na warunki atmosferyczne, charakteryzuje się całkowitą mrozoodpornością, niską ścieralnością i nasiąkliwością. Cieszy się on dużym zainteresowaniem wśród klientów instytucjonalnych, inwestorów prywatnych oraz służb dozoru technicznego.

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

 

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Parametry produktu

Kamień murowy z granitu surowo-łupany drobnoziarnisty jasno szary 20/20/40 - Cechy
Sposób pakowaniatowar na paletach
Technologia obróbkisurowo-łupana
Zastosowaniemury oporowe wzmacniające skarpy, ogrodzenia, podmurówki domów
Rodzaj ziarnadrobne ziarno
Waga m2/kgok. 560
Ilość sztuk na palecieok. 36
Ilość sztuk na m2ok. 12,5
Ilość sztuk na tonęok. 24
Wydajność z 1 tonyok. 1,8 m²
Wydajność z 1 palety w m2ok. 2.9
Waga palety w kgok. 1500
Waga 1 sztuki w kgok. 42-48
Masz pytanie? Zapytaj o produkt
Wszelkie prawa zastrzeżone