Kontakt
Nowości
  • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

  • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

Kamień polodowcowy

KAMIEŃ POLODOWCOWY może być wykorzystywany do różnych celów m.in. do ukształtowania podłoża, wykończenia grządek, zabezpieczenia zbocza, odgrodzenia parków czy jako naturalny element dekoracyjny lub nawet jako efektowny pomnik.

Ekskluzywne i stylowe meble kamienne

Nasze kamienie polodowcowe przerabiamy także na jedyne w swoim rodzaju, ekskluzywne meble i przedmioty wyposażenia wnętrz, które z pewnością będą się spektakularnie prezentować i zachwycać. Doskonale komponują się ze stylem rustykalnym, nawiązującym do ciepła i swojskości zamożnej wiejskiej chaty czy dworku. Warto także dodać, że nasze kamienne meble wykonane ze skał polodowcowych świetnie prezentują się w zaskakującym połączeniu z modernistyczną architekturą.

Niepowtarzalny obiekt o niepowtarzalnym designie

Każdy wykorzystywany przez nas kamień jest unikalny. Dlatego też projektowane w ARTGRANIT kamienne meble oraz elementy wyposażenia to zjawiskowa propozycja designerskich obiektów dla nowoczesnych i stylowych wnętrz oraz ogrodów.

Ponadto jesteśmy w stanie zaprojektować dla Państwa ekskluzywne zlewozmywaki
i umywalki z kamienia polodowcowego. Starannie wyselekcjonowany do tego celu głaz jest specjalnie przycinany, wyżłobiony do czysta oraz dokładnie wypolerowany, tak by jego wspaniała struktura granitowa harmonijnie pasowała do Państwa kuchni czy też łazienki. Niepowtarzalny i wyjątkowy charakter każdego kamienia jest gwarancją, że będą Państwo w posiadaniu jedynego w swoim rodzaju obiektu designerskiego.

Ozdobne kamienie źródlane do Twojego ogrodu

Z głazów polodowcowych wykonujemy także ozdobne kamienie źródlane przeznaczone do ogrodów i parków. Każdy kamień jest najpierw ręcznie kontrolowany, a następnie starannie wiercony, tak aby uzyskać perfekcyjny wygląd oraz optymalny stan. Standardowy wymiar kamieni wynosi ok. 30-40 cm. Na życzenie wykonujemy wiercenia nawet do 120 cm.

 

Galeria
glazy[1].jpg

Kamień polodowcowy I

bruk_nieregular.png

Kamień polodowcowy II

monolity1.jpg

Monolity

Wszelkie prawa zastrzeżone