Kontakt
Nowości
  • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

  • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

Kruszywo

Kruszywo to sypki materiał budowlany pochodzenia mineralnego, który uzyskuje się poprzez kruszenie naturalnych kamieni. Można otrzymać je sztucznie w postaci produktu, będącego pochodną odpowiednich procesów przemysłowych. W skład kruszyw naturalnych wchodzą: grys, grysik, żwir, piasek, pył, kliniec oraz tłuczeń.

Kruszywo - szerokie zastosowanie w budownictwie

Kruszywo znajduje swoje zastosowanie przede wszystkim, jako podsypka w budowie dróg i torów, przy produkcji betonów, zapraw oraz do budowy nawierzchni, np. żwir różnokolorowy.

Udekoruj swój ogród

Poprzez wzbogacenie kolory grysu pod wypływem wody materiał ten staje się idealnym rozwiązaniem do dekoracji ogrodów, ścieżek i parkowych alejek. Mogą Państwo uzupełniać rabatki kwiatowe, tworzyć malownicze skalniaki i oczka wodne.W tym celu sprawdzi się m.in. kryształ żółty.

Galeria
kruszywo_ogrodowe_kat.jpg

Kruszywo ogrodowe

kruszywo_szklane_kat.jpg

Kruszywo szklane

skalki_gabionowe_kat.jpg

Skałki gabionowe

Wszelkie prawa zastrzeżone