Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

O nas

 • firma.png

  O firmie

  Jesteśmy przedsiębiorstwem ze Strzegomia specjalizującym się w produkcji oraz handlu wysokiej klasy wyrobami z kamienia. W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle trwałe produkty z kamieni, takich jak granit czy piaskowiec, które charakteryzują się zarówno dobrymi parametrami technicznymi, fizyko-chemicznymi, jak również stylowym wyglądem gwarantującym doskonały efekt wizualny.

   

 • certyfikat.png

  Certyfikaty

  Nasz profesjonalizm, wiedza oraz umiejętności podparte są wieloletnim doświadczeniem i znajomością branży, które potwierdzić możemy specjalistycznymi certyfikatami wystawionymi nam przez współpracującymi z ARTGRANIT Partnerów oraz Dostawców.

 • opinie.png

  Opinie

  Niezmierną satysfakcję sprawia nam fakt, że od wielu lat grono zadowolonych Klientów, korzystających z usług ARTGRANIT stale się powiększa.

 • wspolpraca.png

  Współpraca

  Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

 • cv.png

  Praca

  W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

Wszelkie prawa zastrzeżone