Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

Opinie

Niezmierną satysfakcję sprawia nam fakt, że od wielu lat grono zadowolonych Klientów, korzystających z usług ARTGRANIT stale się powiększa. Zachęcamy do pozostawienia Państwa opinii na temat naszej firmy lub też zapoznania się ze wszystkimi referencjami od współpracujących z nami Klientów. 

 

Opinie

 • Arkadiusz Bator2017-01-31 14:27

  Udany zakup, blat granitowy pięknie wykonany do tego bardzo miła obsługa, aż chce się częściej współpracować. Bardzo polecam.

 • STOLGRAF Dorota Szaryńska2017-01-30 13:20

  Z firma ARTGRANIT współpracujemy od 2015 roku w zakresie obsługi poligraficznej. Jest to bardzo rzetelny klient, miły, sympatyczny kontakt i do tego świetny płatnik, co w dzisiejszych czasach jest bardzo cenne :-) Polecam.

 • Centrum Granitu2017-01-27 13:58

  Od 2010 roku moja firma współpracuje z firmą ArtGranit. Posiadają szeroką standardową jak i niestandardową, typowo pod zamówienie ofertę kamienia naturalnego. Przy tym indywidualne i bardzo elastyczne podejście zachowując przy tym terminowość i profesjonalne doradztwo. Ceny konkurencyjne ale My stawiamy głównie na jakość i rzetelność co przekłada się bezpośrednio dla Moich klientów. Przy okazji pozdrawiam cały Team w tym Pana Pawła, na którym zawsze można polegać oraz Panie z biura robiące całą papierkową robotę. Polecam gorąco, a z tego co wiem, to firma ciągle poszerza swoją ofertę - co można zaobserwować na tej stronie. POLECAM !!!!

 • Adam Wiśniewski2017-01-23 11:51

  Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Art Granit. Współpracuję z firmą od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony z usług tego producenta. Produkty bardzo wysokiej jakości, szybka fachowa obsługa. Serdecznie polecam

 • Alicja Budnik2017-01-22 11:41

  Bardzo rzetelna firma, fachowa obsługa i najlepsza jakość produktów. Baaardzo konkurencyjne ceny.Cały dom, łącznie z ogrodem wygląda super.Polecam jak najbardziej współpracę z tą firmą.

Opinia
Wszelkie prawa zastrzeżone