Kontakt
Nowości
  • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

  • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

Oporniki granitowe

Granit jest materiałem na tyle trwałym i wytrzymałym, by wykonane z nich elementy niezbędne do przebudowy dróg i autostrad mogły odpowiednio spełniać powierzone im zadania. Oporniki granitowe, dzięki doskonałym parametrom technicznym są w stanie wiele wytrzymać, dając równocześnie gwarancję trwałej izolacji wilgociowej wody. Jeżeli w polu Państwa zainteresowania znajdują się wysokiej jakości elementy granitowe, lub te wykonane z piaskowca i innych materiałów pochodzenia naturalnego, zapraszamy do firmy Art Granit.

Zastosowanie oporniktów granitowych

Wieloletnia praktyka pozwala nam na stałe pogłębianie wiedzy i doświadczenia, dlatego wybierając produkty naszej firmy, mogą Państwo liczyć na ich bezsprzeczne walory funkcjonalne i estetyczne. Nasze granitowe oporniki są równie chętnie i często wykorzystywane przez firmy budowlane i inżynieryjne, jak i przez prywatnych Inwestorów.

Oporniki stanowią zaledwie ułamek bogatej i kompleksowej oferty Art Granit, z której szczegółami mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem serwisu www.artgranit.pl. Zachęcamy do zapoznania się z treścią strony i zapraszamy do współpracy!

Sortuj wg:
Wszelkie prawa zastrzeżone