Kontakt
Nowości
  • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

  • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

Palisady granitowe

Palisady granitowe wyróżniają trwałością i wytrzymałością, są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz na warunki atmosferyczne. Dzięki tym cechom są doskonałym elementem architektonicznym do ogrodu. Wykorzystać je można jako obrzeża i ogrodzenia, rozgraniczenia trawników i ścieżek oraz wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba odgrodzenia miejsc wybrukowanych. Palisada granitowa w każdym z tych przypadków idealnie spełnia swoją funkcję, a przy tym wspaniale się prezentuje.

Palisady z granitu jako trwały i estetyczny element architektury

Palisady wytwarzane są z naturalnego granitu, dlatego podstawową ich cechą jest trwałość i wysoka odporność na działanie wszelkich czynników zewnętrznych. To produkty wykorzystywane na szeroką skalę w budownictwie. Z uwagi na urok granitu, mają też walory estetyczne. Tego rodzaju materiały mogą być zastosowane m.in. jako, krawędzie nawierzchni z kostek kamiennych, elementy schodów i zjazdów, elementy murków i tarasów oraz elementy rozgraniczające teren. Palisadę można układać na kilka sposobów (stroną gładką lub łupaną), co daje ciekawy efekt wizualny. Palisady świetnie nadają się do tworzenia przydomowych ogrodów i murów, jak i do zastosowań w przestrzeni publicznej.

Palisady występują w rozmaitych kolorach - szare, żółtawe, różowawe i czerwonawe. Oferujemy różne długości i szerokości palisad. Ponadto palisady dostępne są w różnych opcjach wykończenia - palisady granitowe cięte, piaskowane surowo cięte, surowo łupane oraz obrabiane. Dzięki temu można zamówić palisady z granitu idealnie pasujące do projektu. Jako producent palisad granitowych możemy zaproponować naszym klientom ten produkt w wielu wariantach i przystępnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą palisad granitowych i zamówienia wyceny z transportem.

Sortuj wg:
Wszelkie prawa zastrzeżone