Kontakt
Nowości
  • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

  • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

Płyty granitowe

Proponujemy kamień na schody zewnętrze oraz wewnętrzne. Produkty pozwalają na stworzenie efektownego i trwałego elementu konstrukcyjnego. Dzięki oferowanym rozwiązaniom możliwe jest stworzenie schodów z granitu. Bogaty wybór produktów pozwala na wykonanie konstrukcji również z innych typów kamienia. Z prezentowanych wyrobów możliwe jest także stworzenie efektownej posadzki, alejki w ogrodzie, podjazdu, itp.

Przedstawione płytki zewnętrzne i wewnętrzne powstają na bazie dobrego jakościowo kamienia. Wykazują odporność na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Naturalna kolorystyka nadaje im elegancji. Świetnie komponują się z miejskim otoczeniem oraz naturalnym krajobrazem. Dostępne są w klasycznych, prostych kształtach oraz w formach nieregularnych, naśladujących naturalny wygląd.

Sortuj wg:
Wszelkie prawa zastrzeżone