Kontakt
Nowości
 • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

 • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

 • Inne produkty
Globus z piaskowca
Globus z piaskowca

Rzeźba globus z piaskowca

Kod produktu: OG059
 • Cena (PLN/
  szt
  )
  3400.00
  Brutto:4182.00PLN
Zamów wycenę z transportem

Opis produktu

Rzeźba z piaskowca w kształcie globusa do ogrodu

 

Chcesz nadać swojemu ogrodowi unikalny charakter? Zastanawiasz się jaki element dekoracyjny wybrać? Rzeźba globus to wysokiej jakości produkt, który wyróżnia się doskonałymi właściwościami. Jest trwały i odporny na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych, a w dodatku wygląda bardzo oryginalnie.  Rzeźba z piaskowca globus sprawdzi się w każdym ogrodzie.

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

Warto dodać, że w naszej ofercie jest dostępna także rzeźba gekon do ogrodu.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.
Masz pytanie? Zapytaj o produkt
Wszelkie prawa zastrzeżone