Kontakt
Nowości
  • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych osób, które zasilą Zespół ARTGRANIT. Jeżeli poszukujesz zatrudnienia, to zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę, znajdującymi się w poniżej i dołącz do naszego Teamu. 

  • Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy oraz udziału w systemie kompleksowej obsługi Klienta. Deklarujemy otwartość na inspirujące i ciekawe pomysły. Zapewniamy fachowość, doskonałą znajomość branży oraz służymy wieloletnim doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam wspólnie zrealizować niejedno interesujące zlecenie.

Transport

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że transport ciężkich ładunków to niezwykle odpowiedzialne i trudne zajęcie, a wyszukanie profesjonalnej i – co najważniejsze - rzetelnej firmy przewozowej bywa bardzo skomplikowane oraz czasochłonne. Dlatego też decydując się na ofertę ARTGRANIT zyskują Państwo pewność, że zamówiony towar dotrze na miejsce przeznaczenia bezpiecznie i w terminie, bez żadnych dodatkowych trudności oraz problemów logistycznych.

Zorganizujemy bezpieczny transport materiału


W firmie ARTGRANIT oferujemy Państwu możliwość bezpłatnego zorganizowania oraz fachowego doradztwa przy wyborze właściwego środku transportu. Od wielu lat ściśle współpracujemy z solidnymi i sprawdzonymi przewoźnikami oraz spedytorami.

 

Jakie możliwości transportowe rekomendujemy?

  • kurier – rozwiązanie to sprawdza się szczególnie dobrze przy niewielkich zamówieniach.
  • ciężarówka typu „wywrotka” (towar załadowany luzem) o ładowności do 25,5 t.
  • TIR 24t - proszę pamiętać o dodatkowych kosztach, takich jak zakup worków oraz zorganizowanie rozładunku (pojazdy te nie są wyposażone w dźwigi lub wózki widłowe).

 

Uwaga: jeśli posiadają Państwo własny środek transportu to istnieje możliwość odbioru osobistego.

Czas dostawy


Czas oczekiwania na dostawę zamówionego towaru wynosi przeważnie: od 1 do 3 tygodni (od daty zamówienia).

Cenne wskazówki dotyczące dostawy i rozładunku


W trakcie planowania dostawy prosimy o zapewnienie przewoźnikowi możliwości nieskrępowanego dojazdu do miejsca rozładunku. Średnie wymiary oraz parametry pojazdów ciężarowych i dostawczych znajdą Państwo poniżej:  

  • szerokość ok. 3,2 m,
  • długość ok.  16 m,
  • wysokość do 4m,
  • waga pełnego zestawu wynosi ok. 40 ton.

Dodatkowe uwagi:

- wjazd tyłem wymaga ok. 10 m wolnej przestrzeni, tak aby prowadzący pojazd mógł bez problemu wjechać na teren posesji.

- ciężarówka typu „wywrotka” podnosi naczepę do góry, stąd też w miejscu rozładunku nie mogą się znajdować utrudnienia, takie jak np. linie wysokiego napięcia lub drzewa.

W razie jakichkolwiek pytań lub też wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Z pewnością udzielimy Państwu fachowej porady i pomożemy w dokonaniu najbardziej optymalnego rozwiązania. 

Wszelkie prawa zastrzeżone