Artgranit > Produkty > Kamień polodowcowy > Kamień polodowcowy I > Meble i komponenty > Blat stołu „Tektonik”
  • blat do stołu Tektonik

Blat stołu „Tektonik”

1612.00 (brutto: 1982.76 zł)
1612.00 (brutto: 1982.76 zł)

Opis

Opis

Blat do stołu „Tektonik” – idealny do kuchni

 

Blat stołowy „Tektonik” z kamienia polodowcowego to idealne rozwiązanie, jeśli szukamy oryginalnego blatu, który będzie cieszył nasze oczy i wyróżni się z tłumu. Wykonany z naturalnego kamienia blat do stołu gwarantuje nam wysoką wytrzymałość i atrakcyjność wizualną na długie lata, jeśli odpowiednio o niego zadbamy.

 

Zapytaj o dostępność produktu!

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

 

Zainteresować cię może także umywalka lodowcowa dolina dostępny w sklepie ArtGranit.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Wysokość (cm)

,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.