Artgranit > Produkty > Granit > Galanteria ogrodowa z granitu > Galanteria ogrodowa > Daszek
  • daszek2

Daszek

1780.00 (brutto: 2189.40 zł)
1780.00 (brutto: 2189.40 zł)

Opis

Opis

Daszki granitowe na słupki ogrodzeniowe

 

Przeznaczone do stosowania w konstrukcjach zewnętrznych daszki granitowe. Zabezpieczają słupki ogrodzeniowe przed działaniem czynników atmosferycznych i innych, które przez erozję mogłyby powodować uszkodzenie konstrukcji. Zapewniają także wysoką estetykę ogrodzenia, dopasowane do płyt chodnikowych, elewacji czy innych elementów galanterii ogrodowej.

Polecamy również kamień murowy z granitu, dostępny w naszej ofercie.

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Wymiary ok. (cm)

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.