Producent granitu | ArtGranit > Produkty > Piaskowiec > Kwietniki z piaskowca > Donice z piaskowca czerwonego szpicowane
  • donice z piaskowca czerwonego szpicowane

Donice z piaskowca czerwonego szpicowane

SKU: PKW024 Categories: ,

Description

Description

Szpicowane donice z piaskowca czerwonego

Idealne do ogrodu i na taras donice z piaskowca czerwonego szpicowane. Odporne na działanie czynników zewnętrznych i wykonane z wysokiej jakości materiałów – będą trwałą i elegancką ozdobą. Przekonaj się sam!

Polecamy sprawdzić również kamień ogrodowy z piaskowca oraz parapety z piaskowca dostępne w naszej ofercie!

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.