Artgranit > Produkty > Piaskowiec > Kwietniki z piaskowca > Donice z piaskowca koryto surowe II
  • koryta z piaskowca donice surowe

Donice z piaskowca koryto surowe II

SKU: PKW013 Kategorie: ,
806.00 (brutto: 991.38 zł)
806.00 (brutto: 991.38 zł)

Opis

Opis

Kamienne kwietniki – surowe donice i koryta wykonane z piaskowca


Naturalne kamienne kwietniki wykonane z piaskowca to piękna i unikatowa ozdoba do ogrodu. Takie koryta mogą stanowić donice ozdobne. Naturalne wyżłobienie oraz wygląd kamienia sprawi, że Twój ogród nabierze rustykalnego stylu.


Sprawdź także dostępny w naszej ofercie materiał na schody granitowe!


* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Wymiary ok. (cm)

, ,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.