Artgranit > Produkty > Piaskowiec > Kwietniki z piaskowca > Donice z piaskowca ogrodowe
  • donice z piaskowca

Donice z piaskowca ogrodowe

SKU: PKW014 Kategorie: ,
988.00 (brutto: 1215.24 zł)
988 (brutto: 1215.24 zł)

Opis

Opis

Donice z piaskowca idealne do ogrodu

W naszej ofercie znajdziecie ogrodowe donice z piaskowca.

Ogrodowa donica z piaskowca o średnicy 50 cm dostępna w ofercie ArtGranit. Zachęcamy do kontaktu i zamówienia naszych produktów z granitu.

Dobierz do kompletu kwietniki z piaskowca.

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.