Artgranit > Produkty > Granit > Galanteria ogrodowa z granitu > Galanteria ogrodowa > Fontanna z kulą
  • fontanna z kulą

Fontanna z kulą

10280.00 (brutto: 12644.40 zł)
10280.00 (brutto: 12644.40 zł)

Opis

Opis

Fontanna z kulą wykonana z granitu

 

Dekoracyjna fontanna z kulą będzie idealnym dopełnieniem twojego ogrodu! Średnica całej misy wynosi 100 cm, a średnica kuli 40 cm.

 

Do fontanny dobierz donice z piaskowca czerwonego.

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Wymiary ok. (cm)

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.