Artgranit > Produkty > Kamień polodowcowy > Kamień polodowcowy I > Głazy > Głaz narzutowy
  • głaz narzutowy
  • ske-100a_glaz_narzutowy.jpg
  • ske-100b_glaz_narzutowy1.jpg
  • ska-100c_glaz_narzutowy.jpg

Głaz narzutowy

153.27 (brutto: 188.52 zł)
153.27 (brutto: 188.52 zł)

Opis

Opis

Polodowcowy głaz narzutowy – trygław

Wysokiej jakości trygław, czyli głaz narzutowy polodowcowy. Świetnie sprawdzi się w prywatnym ogrodzie, jak i przestrzeniach publicznych.

 

    • Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24 T).
    • * Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

 

 

W naszej ofercie znajdziesz również wysokiej jakości monolity kamienne oraz kamienie otoczaki. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym asortymentem!

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Wysokość (cm)

, , ,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.