Artgranit > Produkty > Granit > Galanteria ogrodowa z granitu > Galanteria ogrodowa > Rzeźba granitowa głowa Majów IV z misą
  • glowa_majow_4

Rzeźba granitowa głowa Majów IV z misą

5300.00 (brutto: 6519.00 zł)
5300.00 (brutto: 6519.00 zł)

Opis

Opis

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

Rzeźba granitowa głowa Majów IV z misą – unikalny sposób na udekorowanie ogrodu

Szukasz oryginalnego sposobu na przystrojenie swojego ogrodu? Sprawdź rzeźbę głowa Majów IV z misą dostępną w naszej ofercie! To wyjątkowe dzieło sztuki z pewnością doda blasku Twojej przestrzeni i pozwoli Ci relaksować się na łonie natury. Wybierz misę ogrodową głowa Majów IV, która jest średnich rozmiarów (90x30x20) i zachwyć swoich gości tym arcydziełem.

Szukasz innych produktów? Sprawdź pozostałą galanterię ogrodową z granitu dostępną w naszej ofercie!

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Wymiary ok. (cm)

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.