Artgranit > Produkty > Granit > Galanteria ogrodowa z granitu > Galanteria ogrodowa > Rzeźba granitowa głowa Majów V
  • glowa_majow_5

Rzeźba granitowa głowa Majów V

6420.00 (brutto: 7896.60 zł)
6420.00 (brutto: 7896.60 zł)

Opis

Opis

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

Granitowa rzeźba głowa Majów V

Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent lub udekorowanie swojego ogrodu? Wybierz nasz bestseller granitową głowę Majów V. Produkty dostępne w naszej ofercie są wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na zniszczenia i działanie niekorzystnych czynników. Nasza rzeźba głowa Majów V jest sporych rozmiarów
(150x40x40) dlatego z pewnością przyciągnie uwagę!

Szukasz innych rozwiązań? Sprawdź pozostałą galanterię ogrodową z granitu dostępną w naszej ofercie!

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Wymiary ok. (cm)

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.