Artgranit > Produkty > Kamień polodowcowy > Kamień polodowcowy I > Kamień polny-głazy > Granit – otoczak polodowcowy „Jajo dinozaura”
  • Otoczak polodowcowy jajo dinozaura

Granit – otoczak polodowcowy „Jajo dinozaura”

1.43 (brutto: 1.76 zł)
1,43 (brutto: 1.76 zł)

Opis

Opis

Ozdobny otoczak polodowcowy „jajo dinozaura”

 

Otoczak polodowcowy to kamień, który powstał dzięki kompresji piasku, a także innych materiałów i osadów wchodzących w skład gliny lodowcowej. Z racji, iż jest to kamień naturalny, może on występować w wielu wariantach kolorystycznych. Oferowany otoczak polodowcowy „jajo dinozaura” to oryginalny element dekoracyjny, który może znaleźć swoje zastosowanie w elementach ścian, tarasów czy też murów.

Zapytaj o dostępność produktu!

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

Sprawdź także pozostałe produkty z kamienia polodowcowego, takie jak granit dekoracyjny plaża żwirowa.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.