Artgranit > Produkty > Kamień polodowcowy > Kamień polodowcowy I > Grys i żwir > Grys arktyk zielony
  • Grys arktyk zielony

Grys arktyk zielony

1.86 (brutto: 2.29 zł)
1.86 (brutto: 2.29 zł)

Opis

Opis

 

Grys arktyk zielony – stylowa dekoracja do domu i ogroduKruszywa skandynawskie, takie jak np. grys kamienny zielony idealnie pasują jako ozdoby wnętrz domów oraz do ogrodów. Dzięki nim można stworzyć niepowtarzalne kompozycje. Kolor kruszyw wzbogaca się pod wpływem wody, więc znakomicie spisze się w oczkach wodnych czy fontannach. Właściwości mineralne, jakimi cechuje się grys arktyk zielony sprawiają, że są one odporne na warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne i nie tracą swej pięknej barwy z biegiem lat.

 

 

Zapytaj o dostępność produktu!

 

* Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).Polecamy sprawdzić też cięty kamień polny, który jest dostępny w naszej ofercie.

 

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Frakcja (mm)

,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.