Artgranit > Produkty > Kruszywo > Kruszywo ogrodowe > Grys szary
  • Grys szary
  • kr_004_grys_plukany_2-8.jpg
  • kr_004_grys_plukany_8-16.jpg
  • kr_004_grys_plukany_16-22.jpg
  • kr_004_grys_plukany_0-4.jpg

Grys szary

SKU: KR007 Kategorie: ,
49.00 (brutto: 60.27 zł)
49.00 (brutto: 60.27 zł)

Opis

Opis

 

Grys szary do ogrodu

 

Grysy charakteryzują się chropowatą powierzchnią i kanciastymi brzegami. Powstają w następstwie naturalnej erozji skał bądź poprzez ich mechaniczne kruszenie. Kolor grysu wzbogaca się pod wpływem wody, z tego powodu grys szary jest on idealnym rozwiązaniem do dekoracji ogrodów. Gęstość nasypowa kruszyw wynosi ok. 1500 kg / m³. Z 1T szarego grysu można wysypać ok. 17-20 m² powierzchni grubości ok. 3-5 cm. Oprócz produktów standardowych, na specjalne życzenie Klienta dostarczamy kruszywa w innych frakcjach oraz gamie kolorystycznej.

 

Cena granitowego grysu szarego

 

* Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

Sprawdź również grys zielony dostępny w sklepie ArtGranit, a także grys ciemny.

 

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Frakcja (mm)

,

Sposób pakowania

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.