Artgranit > Produkty > Łupki > Łupek szarogłazowy > Kamień murowy bloczkowy
  • kamień murowy bloczkowy

Kamień murowy bloczkowy

SKU: LJ005 Kategorie: ,
468.00 (brutto: 575.64 zł)
468 (brutto: 575.64 zł)

Opis

Opis

Bloczkowy kamień murowy

 

Kamień murowy bloczkowy przybiera formę prostopadłościanów. Łupek to twardy, płaski i odporny na działanie czynników zewnętrznych kamień o szorstkiej nawierzchni. Nierównomierny koloryt łupka sprawia, że aranżacje z jego użyciem wyglądają oryginalnie.

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

Polecamy sprawdzić również kamień murowy z granitu oraz kamień ogrodowy granitowy dostępne w naszej ofercie!

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.