Artgranit > Produkty > Granit > Kamień murowy z granitu > Kamień murowy surowo-cięty z czterema stykami ciętymi
  • Kamień murowy z granitu surowo-cięty

Kamień murowy surowo-cięty z czterema stykami ciętymi

SKU: GM006-SC4 Kategorie: ,
Wyczyść
720.00 (brutto: 885.60 zł)
720.00 (brutto: 885.60 zł)

Opis

Opis

Kamień murowy surowo-cięty z granitu

 

Kamień murowy z granitu zwany także formakiem ma szerokie zastosowanie w budownictwie. Doskonale nadaje się na mury oporowe wzmacniające skarpy, ogrodzenia, cokoliki budynków, podmurówki domków jednorodzinnych oraz do tworzenia nowoczesnej aranżacji ogrodów. Kamień murowy surowo-cięty nadaje otoczeniu elegancji, ponadto jest wysoce odporny na warunki atmosferyczne, charakteryzuje się całkowitą mrozoodpornością, niską ścieralnością i nasiąkliwością. Cieszy się on dużym zainteresowaniem wśród klientów instytucjonalnych, inwestorów prywatnych oraz służb dozoru technicznego. Powierzchnia surowo-cięta umożliwia uzyskanie bardzo eleganckiego i estetycznego wyglądu. Dzięki gładkiej powierzchni jest łatwy do ułożenia.

Polecamy sprawdzić również kamień ogrodowy z granitu oraz płyty granitowe.

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.