Artgranit > Produkty > Granit > Kamień murowy z granitu > Kamień murowy z granitu surowo-łupany drobno ziarnisty czerwony
  • GM005A_20X20X40_CZERWONY_4-1
  • GMV_001_10X20X40_CZERWONY_1-1-2.jpg
  • GM005A_20X20X40_CZERWONY_4-1.jpg
  • GMV_005_40X40X60-10_CZERWONY_2-1-2.jpg

Kamień murowy z granitu surowo-łupany drobno ziarnisty czerwony

SKU: GM008-SL-DR-CZ Kategorie: ,
1442.00 (brutto: 1773.66 zł)
1442.00 (brutto: 1773.66 zł)

Opis

Opis

 

Formak – drobnoziarnisty kamień murowany z granitu czerwonego

Kamień murowy granitowyzwany także formakiem ma szerokie zastosowanie w budownictwie. Doskonale nadaje się na mury oporowe wzmacniające skarpy, ogrodzenia, cokoliki budynków, podmurówki domków jednorodzinnych oraz do tworzenia nowoczesnej aranżacji ogrodów.

Kostka z granitu czerwonego na długie lata!

Granitowy kamień murowy łupany nadaje otoczeniu elegancji, ponadto jest wysoce odporny na warunki atmosferyczne, charakteryzuje się całkowitą mrozoodpornością, niską ścieralnością i nasiąkliwością. Cieszy się on dużym zainteresowaniem wśród klientów instytucjonalnych, inwestorów prywatnych oraz służb dozoru technicznego.

Nasz sklep oferuje kamień murowy łupany:

  • czerwony
  • surowo-łupany
  • drobnoziarnisty

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).
* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

Sprawdź także ofertę na opornik granitowy!

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Wysokość / Szerokość / Długość (cm)

, ,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.