Artgranit > Produkty > Granit > Kamień murowy z granitu > Kamień murowy z granitu surowo-łupany średnioziarnisty jasno szary 20/20/40
  • kamień murowy z granitu szary
  • GM001B_20x20x40_(5)
  • GM001B_20x20x40_(7)
  • GM001B_20x20x40_(8)
  • Kamien_murowy_z_granitu_-_realizacja

Kamień murowy z granitu surowo-łupany średnioziarnisty jasno szary 20/20/40

SKU: GM010-SL-SR-BAZ-1-1-1-1-1 Kategorie: ,


507.00 (brutto: 623.61 zł)
507 (brutto: 623.61 zł)

Opis

Opis

Kamień łupany z granitu szary

Kamień murowy z granitu zwany także formakiem ma szerokie zastosowanie w budownictwie. Doskonale nadaje się na mury oporowe wzmacniające skarpy, ogrodzenia, cokoliki budynków, podmurówki domków jednorodzinnych oraz do tworzenia nowoczesnej aranżacji ogrodów. Kamień łupany z granitu szary nadaje otoczeniu elegancji, ponadto jest wysoce odporny na warunki atmosferyczne, charakteryzuje się całkowitą mrozoodpornością, niską ścieralnością i nasiąkliwością. Cieszy się on dużym zainteresowaniem wśród klientów instytucjonalnych, inwestorów prywatnych oraz służb dozoru technicznego.

Sprawdź również naszą ofertę na kamienie ogrodowe z granitu.

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Wymiary ok(cm)

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.