Artgranit > Produkty > Granit > Kamień ogrodowy z granitu > Kamień ogrodowy z granitu otaczany
  • kamień ogrodowy z granitu otaczany

Kamień ogrodowy z granitu otaczany

SKU: GG006 Kategorie: ,
290.00 (brutto: 356.70 zł)
290.00 (brutto: 356.70 zł)

Opis

Opis

Wysokiej jakości granit ogrodowy kamień otaczany

Kamień ogrodowy z granitu otaczany to wysokiej jakości trwały i naturalny materiał. Świetnie sprawdzi się na tarasie, a także jako podjazd do garażu.
Sprawdź również naszą ofertę na palisady granitowe. Zapraszamy!
Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Kolor

,

Wymiary (cm)

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.