Artgranit > Produkty > Piaskowiec > Kamień murowy z piaskowca > Kamień ogrodowy z piaskowca nieregularny – Czerwony
  • kamień ogrodowy z piaskowca czerwony
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  • PG004_KAMIEN_MUROWY_NIEREGULARNY_WYM._OK._10-30X10-30X20-50_(1)_4x3
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  • PG004_Kamien_ogrodowy_z_piaskowca_czerwonego_(1)
  • PG004_Kamien_ogrodowy_z_piaskowca_czerwonego_(2)

Kamień ogrodowy z piaskowca nieregularny – Czerwony

619.00 (brutto: 761.37 zł)
619.00 (brutto: 761.37 zł)

Opis

Opis

Czerwony kamień z piaskowca — ozdobny element twojego ogrodu

Przy użyciu kamienia ogrodowego czerwonego można nadać otoczeniu oryginalny wygląd. W szczególności stosuje się go do budowy murów, ogrodzeń, podniesień terenu oraz do innych niekonwencjonalnych aranżacji ogrodowych. Z racji występowania kamień piaskowiec czerwony w bogatej kolorystyce jest on w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających osób. W wyniku ręcznej obróbki kamienia ogrodowego z piaskowca uzyskuje się nieregularną strukturę krawędzi. Piaskowiec idealnie współgra z tradycyjnym stylem angielskim jak również z nowoczesnymi konstrukcjami. Kamień ten jest idealnym materiałem do wykończenia ogrodu. Dobierając odpowiedni kolor i rozmiar piaskowca, można osiągnąć imponujące efekty aranżacji. Piaskowiec jest odpornym materiałem, jednak jego trwałość jest uzależniona od poziomu nasłonecznienia i wilgoci. Zastosowanie piaskowca to przede wszystkim: układanie murków oporowych, oczek wodnych, skalniaków, obrzeży.

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

 

Sprawdź także Kamień ogrodowy z piaskowca nieregularny szary.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Wysokość / Szerokość / Długość (cm)

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.