Producent granitu | ArtGranit > Produkty > Piaskowiec > Kamień murowy z piaskowca > Kamień ogrodowy z piaskowca nieregularny – Jasno żółtawy
  • kamień ogrodowy z piaskowca nieregularny
  • PG002_KAMIEN_OGRODOWY_NIEREGULARNY_Z_PIASKOWCA_WAGA_1-40_KG_(3)_4x3
  • PG003_Murek_z_piaskowca_wym._ok._5-10-15-22×15-23×20-40_(1)_4x3
  • PG003_Murek_z_piaskowca_wym._ok._5-10-15-22×15-23×20-40_(2)_4x3
  • PG002_KAMIEN_OGRODOWY_NIEREGULARNY_Z_PIASKOWCA_WAGA_1-40_KG_(1)_4x3
  • pkmn_001_kamien_ogrodowy_nieregularny_ok_2_m2_1,2-1,3_t_paleta_(2)_4x3
  • PG002_KAMIEN_OGRODOWY_NIEREGULARNY_Z_PIASKOWCA_WAGA_1-40_KG_(2)_4x3
  • PG001_kamien_ogrodowy_nieregularny_ok._2_m2_1,2-1,3_t_paleta_(3)

Kamień ogrodowy z piaskowca nieregularny – Jasno żółtawy

377.00 (brutto: 463.71 zł)
377.00 (brutto: 463.71 zł)

Description

Description

Kamień ogrodowy z piaskowca nieregularny o jasno żółtawej barwie

 

Przy użyciu kamienia ogrodowego można nadać otoczeniu oryginalny wygląd. W szczególności stosuje się go do budowy murów, ogrodzeń, podniesień terenu oraz do innych niekonwencjonalnych aranżacji ogrodowych. Z racji występowania piaskowca w bogatej kolorystyce jest on w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających osób. W wyniku ręcznej obróbki kamienia ogrodowego z piaskowca uzyskuje się nieregularną strukturę krawędzi. Piaskowiec idealnie współgra z tradycyjnym stylem angielskim jak również z nowoczesnymi konstrukcjami. Kamień ogrodowy z piaskowca nieregularny jest idealnym materiałem do wykończenia ogrodu. Dobierając odpowiedni kolor i rozmiar piaskowca można osiągnąć imponujące efekty aranżacji. Piaskowiec jest odpornym materiałem, jednak jego trwałość jest uzależniona od poziomu nasłonecznienia i wilgoci. Zastosowanie kamienia nieregularnego ogrodowego to przede wszystkim: układanie murków oporowych, oczek wodnych, skalniaków, obrzeży.

 

Polecamy sprawdzić także kamień ogrodowy z granitu, który jest dostępny w naszej ofercie.

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

Sprzedawca zastrzega, iż piaskowiec, z którego wykonany jest towar jest naturalnym materiałem. Poszczególne płyty lub elementy mogą różnić się między sobą odcieniem, strukturą czego przedstawione wyroby i próbki mogą nie odzwierciedlać. Wszelkie różnice w w/w nie są powodem do reklamacji. Nie zostanie także uznana reklamacja wynikająca ze struktury materiału: mikropęknięcia, przebarwienia, przerosty, miejscowy brak spójności struktury, rdzawe plamy i wżery nie są oznaką wad, lecz dowodem potwierdzającym autentyczność kamienia naturalnego. Wyżej wymienione właściwości nie traktuje się jako wady i nie wykorzystuje jako powód do odrzucenia materiału. Nie wolno stosować soli itp. środków

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Additional information

Additional information

Wysokość / Szerokość / Długość (cm)

,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.