Artgranit > Produkty > Kamień polodowcowy > Kamień polodowcowy I > Kamień polny-cięty

Kamień polny-cięty

Kamień polny cięty – atrakcyjna cena!Oferujemy cięty kamień polny w atrakcyjnej cenie. Są to małych i średnich rozmiarów pozostałości skał naniesionych przez lodowce i lądolody podczas plejstocenu. Dzięki cięciu mają bardziej regularne kształty, co zwiększa możliwości ich zastosowania w budownictwieczy wykończeniu ogrodu. Polacamy szczeglnie płyty z kamienia polnego.

Kamień polny cięty - atrakcyjna cena!Oferujemy cięty kamień polny w atrakcyjnej cenie. Są to małych i średnich rozmiarów pozostałości skał naniesionych przez lodowce i lądolody podczas plejstocenu. Dzięki cięciu mają bardziej regularne kształty, co zwiększa możliwości ich zastosowania w budownictwieczy wykończeniu ogrodu. Polacamy szczeglnie płyty z kamienia polnego.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • Zarejestruj się
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.