Artgranit > Produkty > Kamień polodowcowy > Kamień polodowcowy II > Kamień polny – elewacyjny
  • Kamień polny elewacyjny.

Kamień polny – elewacyjny

SKU: KPOL-002 Kategorie: ,
390.00 (brutto: 479.70 zł)
390 (brutto: 479.70 zł)

Opis

Opis

Kamień polny elewacyjny w ofercie Artgranit

Oferujemy kamień polny elewacyjny, który doskonale sprawdzi się do wykończenia elewacji tarasu lub balkonu. Jest to wytrzymały materiał o estetycznym wyglądzie.

Sprawdź również naszą ofertę łupków elewacyjnych, które również sprawdzą się przy elewacjach.

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.