Artgranit > Produkty > Piaskowiec > Elementy budowlane z piaskowca > Kolumna z piaskowca
  • Kolumna z kamienia piaskowca

Kolumna z piaskowca

SKU: PEL005 Kategorie: ,

Opis

Opis

Ozdoba kolumna z piaskowca

 

Eleganckie elementy dekoracyjne takie jak kolumna z kamienia z piaskowca. Mogą być stosowane jako podpora tarasu czy balkonu, albo jako samodzielna kolumnada ozdobna w ogrodzie.

 

* Koszt transportu kolumny z kamienia uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

 

Polecamy także łupek szarogłazowy oraz bloczek z piaskowca.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.