Artgranit > Produkty > Kruszywo > Kruszywo ogrodowe > Kora kamienna I
  • KR_010_KORA_KAMIENNA_4x3_resize
  • lj_008c_kora_lupkowa.jpg
  • lj_008b_kora_lupkowa.jpg
  • lj_008a_kora_lupkowa.jpg

Kora kamienna I

SKU: KR012 Kategorie: ,
169.00 (brutto: 207.87 zł)
169.00 (brutto: 207.87 zł)

Opis

Opis

Kora kamienna granitowa, tzw. grys

 

Grysy, czyli kora granitowa, charakteryzują się chropowatą powierzchnią i kanciastymi brzegami. Powstają w następstwie naturalnej erozji skał bądź poprzez ich mechaniczne kruszenie. Kolor grysu wzbogaca się pod wpływem wody, z tego powodu jest on idealnym rozwiązaniem do dekoracji ogrodów. Grys dekoracyjny imitujacy korę drzewną posiada wiele zalet: chroni podłoże przed utratą wiloci oraz przed chwastami, jest odporna na warunki atmosferyczne – w porównaniu do kory drzewnej nie gnije a wygląda prawie identycznie. Gęstość nasypowa kory kamiennej wynosi ok. 1300 kg /m³. Z 1T tego kruszywa można wysypać ok. 15 m² powierzchni grubości ok. 5 cm. Oprócz produktów standardowych, na specjalne życzenie Klienta dostarczamy kruszywa w innych frakcjach oraz gamie kolorystycznej.

 

Sprawdź także dekoracyjne kruszywo szklane!

 

* Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Frakcja (mm)

, ,

Sposób pakowania

,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.