Producent granitu | ArtGranit > Produkty > Granit > Kostka granitowa > Kostka granitowa cięto-łupana drobno ziarnista
  • GK001B_Strzegom_drobne_ziarno
  • FOTKA_NA_POCZATEK_KOSTEK=-_POGLADOWA_4x3-1
  • Kostka_aranzacja_(1)_4x3-1
  • Kostka_aranzacja_(2)_4x3-1
  • GK010B_ciemna_Gabro_drobnoziarnista
  • GK001B_Strzegom_drobne_ziarno (1)

Kostka granitowa cięto-łupana drobno ziarnista

SKU: GK003-CLD Categories: ,
324.00 (brutto: 398.52 zł)
324.00 (brutto: 398.52 zł)

Description

Description

 

 

Kostka łupana z granitu o wysokiej odporności

 

 

Kostka łupana z granitu jest bardzo wytrzymała, odporna na ścieranie i warunki atmosferyczne. Doskonale sprawdza się przy układaniu placów, ścieżek, chodników, schodów, parkingów i tarasów w ogrodzie. Ogromny wybór w zakresie kolorystyki to pole dla wyobraźni w tworzeniu wzorów odzwierciedlających gust i preferencje Inwestora.

 

Polecamy sprawdzić również krawężniki granitowe oraz kamień murowy z granitu!

 

 

* Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

 

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Additional information

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.