Artgranit > Produkty > Piaskowiec > Kostka z piaskowca > Kostka z piaskowca surowo-łupana
  • pk_001_kostka_z_piaskowca_jasno_zoltawa_4x3
  • pk_002_szara_kostka_z_piaskowca_(2)_4x3
  • pk_002_szara_kostka_z_piaskowca_(3)_4x3
  • pk_003_czerwona_kostka_z_piaskowca_(2)_4x3
  • pk_001_jasno_zoltawa_zkostka_i_piaskowca_4x3
  • pk_001_kostka_z_piaskowca_jasno_zoltawa_(3)_4x3
  • pk_001a_surowo_cieta_kostka_z_piaskowca_4x3
  • pk_003_czerwona_kostka_z_piaskowca_1_4x3-2.jpg
  • pk_002_szara_kostka_z_piaskowca_1_4x3-2.jpg

Kostka z piaskowca surowo-łupana

SKU: PKSL Kategorie: ,
0,00 
717.00 (brutto: 881.91 zł)
717.00 (brutto: 881.91 zł)

Opis

Opis

Wytrzymała kostka z piaskowca

Piaskowiec jest średnioziarnistą, zwięzłą skałą osadową, która powstała w wyniku scementowania ziaren kwarcu, miki, skaleni a także z okruchów innych skał i minerałów za sprawą spoiwa ilastego, wapiennego, krzemionkowego lub żelazistego. Surowo łupany piaskowiec w kostce to stosunkowo miękkie i prosty w obróbce materiał budowlany, w szczególności gdy dokonujemy obróbki tuż po wydobyciu. Po wyschnięciu kostka z piaskowca staje się twarda. Te cechy powodują, że piaskowiec jest stosowany w budownictwie od wieków.

Postaw na różnorodność materiałów!

Materiał ten występuje w różnych barwach – od bieli, po żółć, szarość i czerwień. Kostka brukowa z piaskowca doskonale nadaje się na place i chodniki. Występuje w różnych odcieniach oraz różnych wymiarach. Jest bardzo wytrzymała i antypoślizgowa.

Polecamy sprawdzić również płyty z piaskowca oraz parapety z piaskowca dostępne w naszej ofercie!

 

* Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

1. Kolor

, ,

Wysokość / Szerokość / Długość (cm)

, ,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.