Artgranit > Produkty > Piaskowiec > Kostka z piaskowca > Kostka z piaskowca surowo-łupana

Kostka z piaskowca surowo-łupana

SKU: PKSL Kategorie: ,
Wyczyść
0,00 
320.00 (brutto: 393.60 zł)
320.00 (brutto: 393.60 zł)

Opis

Opis

Wytrzymała kostka brukowa z piaskowca

 

 

Piaskowiec jest średnioziarnistą, zwięzłą skałą osadową, która powstała w wyniku scementowania ziaren kwarcu, miki, skaleni a także z okruchów innych skał i minerałów za sprawą spoiwa ilastego, wapiennego, krzemionkowego lub żelazistego. Piaskowce są stosunkowo miękkie i proste w obróbce, w szczególności gdy dokonujemy jej tuż po wydobyciu. Po wyschnięciu piaskowiec staje się twardy. Te cechy powodują, że piaskowiec jest stosowany w budownictwie od wieków. Materiał ten występuje w różnych barwach – od bieli, po żółć, szarość i czerwień. Kostka brukowa z piaskowca doskonale nadaje się na place i chodniki. Występuje w różnych odcieniach oraz różnych wymiarach. Jest bardzo wytrzymała i antypoślizgowa.

 

 

Polecamy sprawdzić również płyty z piaskowca oraz parapety z piaskowca dostępne w naszej ofercie!

 

* Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

1. Kolor

, ,

Wysokość / Szerokość / Długość (cm)

, ,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.