Artgranit > Produkty > Granit > Krawężniki granitowe > Krawężniki granitowe piaskowane / płomieniowane
  • GW003A_Krawezniki_granitowe_typu_A_resize
  • GW003A_Krawezniki_granitowe_typu_A.jpg
  • GW003A_Kraweznik_granitowy_typu_F.jpg
  • GW001A_KRAWEZNIK_GRANITOWY_DROGOWY_1.jpg
  • GW002A_Krawezniki_mostowe.jpg

Krawężniki granitowe piaskowane / płomieniowane

SKU: GWC004 Kategorie: ,
48.00 (brutto: 59.04 zł)
48.00 (brutto: 59.04 zł)

Opis

Opis

Wysoka wytrzymałość i trwała izolacja krawężników granitowych

 

 

Krawężniki granitowe zabezpieczają zewnętrzne części pasa jezdnego dróg, ulic i mostów, a także utwardzoną lub wybrukowaną część placów i ścieżek. Mają dużą wytrzymałość na nacisk oraz zapewniają trwałą izolację wilgociową, przez co doskonale spełniają swoją funkcję. Ze względu na bardzo dobre parametry techniczne są niezastąpione przy budowie dróg i infrastruktury. Krawężniki drogowe granitowe to odmiana obrzeży przeznaczonych do budowy jezdni i dróg każdego rodzaju.

 

 

    • Dopłata za cięcie krawężnika na pół 5 zł/mb.

 

    • Krawężniki surowo-cięte tańsze o 6 zł/mb.

 

 

 

W naszej ofercie znajdziecie również kamień murowy z granitu oraz oporniki granitowe w atrakcyjnych cenach!

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.