Artgranit > Produkty > Granit > Krawężniki granitowe > Krawężniki łukowe
  • krawężniki łukowe

Krawężniki łukowe

SKU: GWLK005 Kategorie: ,
13.00 (brutto: 15.99 zł)
13.00 (brutto: 15.99 zł)

Opis

Opis

Krawężniki granitowe łukowe

 

Granit jest materiałem na tyle trwałym i wytrzymałym, by wykonane z nich elementy niezbędne do przebudowy dróg i autostrad mogły odpowiednio spełniać powierzone im zadania. Krawężniki granitowe, dzięki doskonałym parametrom technicznym są w stanie wiele wytrzymać, dając równocześnie gwarancję trwałej izolacji wilgociowej wody. Krawężniki granitowe łukowe idealnie oddzielają części pasa jezdnego ulic, dróg i mostów jak również wybrukowaną część placów i ścieżek. Krawężniki łukowe dzięki swojemu kształtowi pozwalają na precyzyjną zmianę pożądanego kierunku ruchu pojazdów.

 

Do przedstawionych cen należy doliczyć dodatki procentowe za wykonanie łuków (tabela Dodatkowe Parametry).

 

Dopłata za cięcie krawężnika granitowego na pół – 5 zł/mb

 

Polecamy sprawdzić również krawężniki granitowe piaskowane dostępne w naszej ofercie!

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.