Artgranit > Produkty > Granit > Galanteria ogrodowa z granitu > Galanteria ogrodowa > Kwietnik
  • kwietnik

Kwietnik

2160.00 (brutto: 2656.80 zł)
2160.00 (brutto: 2656.80 zł)

Opis

Opis

Granitowy kwietnik dekoracyjny

Granitowy kwietnik to idealne rozwiązanie dla miłośników roślin, którzy szukają solidnego i eleganckiego sposobu na ich eksponowanie. Wykonany z wysokiej jakości granitu, ten kwietnik jest bardzo odporny na czynniki atmosferyczne, a jego elegancki design świetnie pasuje do różnego rodzaju ogrodów i tarasów. Granitowy kwietnik łatwo zintegrować z innymi elementami krajobrazu, dzięki czemu tworzy harmonijne i piękne otoczenie dla Twojego domu

Sprawdź również granitowy kwietnik trójkątny!

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Wymiary ok. (cm)

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.