Artgranit > Produkty > Kamień polodowcowy > Kamień polodowcowy I > Produkty specjalne > Lampy z kamienia naturalnego
  • lampy z kamienia naturalnego
  • bl-600_lampa_z_kamienia_naturalnego.jpg
  • bl-601_lampa_z_kamienia_naturalnego.jpg
  • bl-602_lampa_z_kamienia_naturalnego.jpg
  • lo-101_lampa_z_kamienia_naturalnego.jpg

Lampy z kamienia naturalnego

4517.50 (brutto: 5556.53 zł)
4517.50 (brutto: 5556.53 zł)

Opis

Opis

Ogrodowe lampy z kamienia naturalnego

Szukasz dekoracyjnego oświetlenia do ogrodu? Sprawdź lampy z kamienia naturalnego, które nie tylko zapewnią odpowiednie światło w ogrodzie czy na tarasie, ale także będą stanowić znakomitą ozdobę. W naszej ofercie znajdziesz lampy z kamienia w różnych kształtach i w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie!

Polecamy sprawdzić również otoczaki sortowane i głaz narzutowy, dostępne w naszym asortymencie!

 

Zapytaj o dostępność produktu!

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Modell

, , ,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.