Artgranit > Produkty > Granit > Galanteria ogrodowa z granitu > Galanteria ogrodowa > Ławka z granitu
  • ławka granitowa

Ławka z granitu

2340.00 (brutto: 2878.20 zł)
2340.00 (brutto: 2878.20 zł)

Opis

Opis

Ławka ogrodowa z granitu

 

Szukasz ławeczki do ogrodu? Wybierz ławkę granitową dostępną w naszej ofercie! Elegancka, trwała, z pewnością będzie pięknie prezentować się w ogrodzie lub na tarasie. Ławka granitowa o wymiarach 120x40x10 sprawdzi się również na cmentarzach, do ustawienia przy nagrobku.

 

Polecamy sprawdzić również fontannę ze słupkiem i kwietnik ogrodowy.

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

1. Wymiary ławki ok.(cm)

2. Wymiary nóg ok. (cm)

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.