Artgranit > Produkty > Granit > Kamień ogrodowy z granitu > Łupek granitowy żółtawy na murki
  • GL002_LUPEK_GRANITOWY_ZOLTAWY_4-19_CM_2

Łupek granitowy żółtawy na murki

SKU: GG002 Kategorie: ,
156.00 (brutto: 191.88 zł)
156.00 (brutto: 191.88 zł)

Opis

Opis

Łupek granitowy – materiał na murki ogrodowe, żółtawy odcień

 

Łupek jest materiałem o wszechstronnym zastosowaniu. Cechuje się dużą odpornością na działanie warunków atmosferycznych i ścieranie. Zachowuje swoje wartości przez długie lata a ponadto nie wymaga szczególnej konserwacji. Łupek granitowy stosuje się go do pokrycia najróżniejszych poziomów nachylenia, dzięki czemu otrzymuje się estetytczne i zjawiskowe wykończenia wysokiej jakości. Wykorzystuje się go jako kamień elewacyjny wewnątrz oraz na zewnątrz budynku oraz na murki ogrodowe. Poprzez odpowiednią obróbkę istnieje możliwość uzyskania wnętrza o wysokim standardzie w różnych stylach. Oferowane łupki granitowe mają żółtawy odcień.

 

Sprawdź także: kamień ogrodowy z piaskowca!

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Wysokość / Szerokość / Długość (cm)

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.