Artgranit > Produkty > Granit > Kamień ogrodowy z granitu > Łupek granitowy
  • łupek granitowy
  • GL004_Lupek_granitowy_czarny_ok_._4-16_cm-2.jpg
  • GL001_Lupek_granitowy_szaro-zoltawy_ok._4-16_cm_1-2.jpg
  • GL002_LUPEK_GRANITOWY_ZOLTAWY_4-19_CM_3-2.jpg
  • GL003_Lupek_granitowy_czerwony_ok._4-16_cm-2.jpg

Łupek granitowy

SKU: GG001 Kategorie: ,
50.00 (brutto: 61.50 zł)
50.00 (brutto: 61.50 zł)

Opis

Opis

Łupek granitowy – niezwykle trwały materiał ze Strzegomia

 

Oferowany przez nas łupek granitowy jest materiałem o wszechstronnym zastosowaniu. Cechuje się dużą odpornością na działanie warunków atmosferycznych i ścieranie. Zachowuje swoje wartości przez długie lata a ponadto nie wymaga szczególnej konserwacji. Stosuje się go do pokrycia najróżniejszych poziomów nachylenia, dzięki czemu otrzymuje się estetytczne i zjawiskowe wykończenia wysokiej jakości.

 

Zastosowanie łupków granitowych

 

Łupki granitowe wykorzystuje się głównie jako kamień elewacyjny wewnątrz oraz na zewnątrz budynku. Poprzez odpowiednią obróbkę istnieje możliwość uzyskania wnętrza o wysokim standardzie w różnych stylach.

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

 

Polecamy sprawdzić także płyty granitowe, które są dostępne w naszej ofercie

 

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Kolor

, , , ,

Wysokość / Szerokość / Długość (cm)

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.