Artgranit > Produkty > Łupki > Łupek nieregularny

Łupek nieregularny

Kamień łupek nieregularny – płyty i gnejsy elewacyjne

Łupek nieregularny to kruszywo, które bardzo dobrze sprawdza się do wykładania powierzchni płaskich – zarówno poziomych, jak i pionowych. Jest to pozostałość skał metamorficznych, nazywanych popularnie gnejs. Można z nich układać chodniki, ścieżki i przydomowe alejki, jak również obłożyć nimi fundamenty i elewacje budynków mieszkalnych. W naszej ofercie znajdziesz płytki z łupka o różnych rozmiarach stopniu twardości, a także w zróżnicowanej kolorystyce i naturalnym wzorcnictwie, np. gnejs kwarcytowy czy gnejs czerwony wulkaniczny.

Kamień łupek nieregularny - płyty i gnejsy elewacyjne

Łupek nieregularny to kruszywo, które bardzo dobrze sprawdza się do wykładania powierzchni płaskich - zarówno poziomych, jak i pionowych. Jest to pozostałość skał metamorficznych, nazywanych popularnie gnejs. Można z nich układać chodniki, ścieżki i przydomowe alejki, jak również obłożyć nimi fundamenty i elewacje budynków mieszkalnych. W naszej ofercie znajdziesz płytki z łupka o różnych rozmiarach stopniu twardości, a także w zróżnicowanej kolorystyce i naturalnym wzorcnictwie, np. gnejs kwarcytowy czy gnejs czerwony wulkaniczny.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.