Artgranit > Produkty > Kamień polodowcowy > Monolity > Monolit arktyk zielony
  • agm-01_monolit_arktyk_zielony
  • agmm-01_monolit_arktyk_zielony.jpg
  • agm-01_monolit_arktyk_zielony.jpg

Monolit arktyk zielony

SKU: AGM-01 Kategorie: ,
12.32 (brutto: 15.15 zł)
12.32 (brutto: 15.15 zł)

Opis

Opis

 

 

Monolit granitowy zielony arktyk

 

 

Monolit granitowy zielony to jednolity blok kamienny. Rzeźba wykonana z tego bloku to ciekawy i oryginalny pomysł na aranżację ogrodu lub otoczenia wokół domu.

 

 

Polecamy sprawdzić inne kamienie polodowcowe dostępne w naszej ofercie!

 

 

Zapytaj o dostępność produktu!

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

 

 

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Wysokość (cm)

,

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.