Artgranit > Produkty > Kamień polodowcowy > Monolity > Monolit Stary Lód
  • Monolit granitowy lód

Monolit Stary Lód

SKU: VIM-03 Kategorie: ,
7.40 (brutto: 9.10 zł)
7,4 (brutto: 9.10 zł)

Opis

Opis

Monolit granitowy lód – oryginalnie wyglądający element dekoracyjny

 

Monolit lód to jednolity blok kamienny. Rzeźba wykonana z tego bloku to ciekawy i oryginalny pomysł na aranżację ogrodu lub otoczenia wokół domu. Monolit granitowy lód to niezwykle trwały produkt, który doskonale radzi sobie z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

 

Polecamy sprawdzić także kruszywo zielone, które jest dostępne w ofercie naszego sklepu.

 

 

Zapytaj o dostępność produktu!

 

Oferowane ceny dotyczą zamówienia na pełne auto (min. 24T).

 

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

 

 

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.