Artgranit > Produkty > Granit > Elementy granitowe > Napis granitowy
  • GE015_Napis_granitowy_resize

Napis granitowy

SKU: GW009 Kategorie: ,

Opis

Opis

Napis Granitowy – elegancka i trwała forma wyrażenia wyjątkowych przesłań

 

Napis granitowy to elegancki i trwały sposób na wyrażenie swojego przesłania czy upamiętnienie ważnych chwil. Wykonany z naturalnego granitu, ten produkt zachwyca swoim pięknem i wyjątkowym charakterem. Dostępny w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach, napis granitowy pozwala na pełną personalizację, aby doskonale pasował do każdej przestrzeni. Jego odporność na działanie warunków atmosferycznych i łatwość utrzymania czystości gwarantują, że będzie cieszył oko przez wiele lat. Niezależnie od tego, czy chodzi o tabliczkę informacyjną, dedykację czy nazwę, napis granitowy dodaje prestiżu i elegancji, podkreślając unikalny charakter każdego miejsca.

 

Sprawdź również kolumnę granitową dostępną w naszej ofercie!

* Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamówionego towaru.

UWAGA: Z uwagi na naturalne pochodzenie kamienia firma ART GRANIT zastrzega sobie możliwość występowania różnic w odcieniu wybranej barwy, struktury kamienia, układu użylnień i przerostów w porównaniu do zdjęć poglądowych naszych produktów prezentowanych na stronie. Rozbieżności te są naturalnym zjawiskiem, cechującym materiały kształtowane przez naturę i nie mogą stanowić podstawy do reklamacji. Przy elementach surowo-łupanych są widoczne ślady po narzędziach oraz tolerancja wymiarów w zależności od wielkości produktów. Do czasu podpisania zapytania nasza oferta jest ofertą szacunkową i nie stanowi oferty handlowej w myśl kodeksu cywilnego.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.